POMOC

Prenumerata miesięcznika „Murator”

Zakup pakietu prenumeraty

Zakup pakietu prenumeraty miesięcznika „Murator” odbywa się w kilku krokach.

Krok 1. Wybór pakietu prenumeraty
Na początku poprosimy Cię o wybór jednego z trzech pakietów: ONLINE, ONLINE + DRUK lub DRUK. Listę pakietów znajdziesz TUTAJ. W przypadku Pakietu DRUK możesz wybrać, od którego numeru „Muratora” rozpocznie się prenumerata. Natomiast w przypadku Pakietu ONLINE prenumerata rozpocznie się od numeru, który jest aktualnie w sprzedaży.

Krok 2. Wybór czasu trwania pakietu prenumeraty
Po wyborze pakietu prenumeraty przejdziesz na stronę z cennikiem i informacjami o danym pakiecie. Na tej stronie wybierz dogodny dla Ciebie okres prenumeraty.

Krok 3. Wypełnienie formularza zamówienia
W formularzu zamówienia poprosimy Cię o podanie danych niezbędnych do realizacji transakcji, w tym danych koniecznych do rejestracji w serwisie. W przypadku pakietów zawierających prenumeratę drukowaną dodatkowo będziesz musiał podać dane dostawy wydań drukowanych.

Jeżeli chcesz otrzymać od nas fakturę, w formularzu zamówienia zaznacz checkbox „Chcę otrzymać fakturę”. Poprosimy Cię wówczas o podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury. Fakturę otrzymasz drogą elektroniczną na adres podany przy rejestracji. Możesz też wskazać inny adres e-mail, na który chcesz otrzymać fakturę.

Krok 4. Płatność
Po kliknięciu w przycisk „Zamów i zapłać” zostaniesz przeniesiony na stronę pośrednika płatności eCard S.A. Na tej stronie wybierzesz dogodny dla Ciebie sposób płatności, a następnie przejdziesz do strony swojego banku.

Ze wszystkich zasobów na Murator.pl będziesz mógł korzystać po odnotowaniu przez nas płatności.

 

Zakup prenumeraty na prezent

Zakupu prenumeraty Muratora na prezent dokonasz na stronie Kup na prezent. W ofercie „kup na prezent” możliwy jest zakup Pakietu Murator ONLINE dla wybranej osoby na miesiąc, 6 miesięcy lub 12 miesięcy.

Aby skorzystać z oferty, wybierz czas trwania prenumeraty. Po wciśnięciu przycisku „kup teraz” przejdziesz do strony z formularzem zamówienia. Aby je dokończyć, poprosimy Cię o wypełnienie formularza i podanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

Osoba kupująca na wskazany adres e-mail otrzyma od nas kod aktywacyjny uprawniający do korzystania ze strony przez wybrany okres. Kod aktywacyjny może przekazać jednej osobie. Kod aktywacyjny staje się aktywny w momencie otrzymania przez nas potwierdzenia płatności. Aby aktywować kod, obdarowana osoba powinna na stronę kodu i wypełnić formularz. Prenumerata zaczyna się w momencie aktywacji kodu.

 

Korzystanie z kodu aktywacyjnego

Kod aktywacyjny uprawnia do bezpłatnego korzystania ze strony Murator.pl przez określony czas. Możesz go otrzymać w ramach różnych akcji promocyjnych przez nas organizowanych. Kod aktywacyjny otrzymuje też mailem osoba kupująca prenumeratę na prezent.

Aby skorzystać z kodu aktywacyjnego, należy wejść na stronę kodu i wpisać go w odpowiednim polu. Korzystanie z zasobów Murator.pl wymaga rejestracji. Jeżeli zatem jeszcze nie masz konta w naszym serwisie, poprosimy Cię o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Szczegółowe zasady korzystania z kodu aktywacyjnego przekażemy Ci w momencie udostępnienia kodu.

 

Rejestracja podczas składania zamówienia

Rejestracja w serwisie odbywa się w momencie składania zamówienia. Jest to pierwszy etap wypełniania formularza zamówienia. Aby założyć konto, powinieneś wypełnić pola: Twoje imię, adres e-mail oraz hasło, a także zaakceptować regulamin.

 

Rejestracja w serwisie

Jeżeli nie składasz zamówienia, a chcesz się zarejestrować w serwisie, możesz to zrobić przez wypełnienie formularza na stronie rejestracji. Aby założyć konto, powinieneś wypełnić pola: Twoje imię, adres e-mail oraz hasło, a także zaakceptować regulamin.

 

Logowanie w serwisie

Aby się zalogować, wejdź na stronę logowania i w odpowiednie pola formularza wpisz adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji przypomnienia hasła.

 

Przypomnienie hasła

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła do Murator.pl, przejdź do strony odzyskiwania hasła. W formularzu wpisz adres e-mail, który podałeś przy rejestracji. Otrzymasz od nas wiadomość z przypomnieniem hasła.

Biuro Obsługi Klienta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

tel . (22) 590 55 55

klienci@grupazpr.pl

Gwarancja bezpiecznej transakcji (karty kredytowe, e-przelewy).

Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności