POMOC

Prenumerata miesięcznika „Murator”

Zakup pakietu prenumeraty

Zakup pakietu prenumeraty miesięcznika „Murator” odbywa się w kilku krokach.

Krok 1. Wybór pakietu prenumeraty
Na początku poprosimy Cię o wybór jednego z pakietów: ONLINE, ONLINE + DRUK. Listę aktualnie dostępnych pakietów znajdziesz TUTAJ.

Krok 2. Wybór oferty prenumeraty
Po wyborze rodzaju pakietu prenumeraty przejdziesz na stronę ze szczegółami oferty, tam znajdziesz aktualną cenę i informacje o zawartości oferty. Prenumerata w opcji DRUK niezależnie od wyboru oferty rozpocznie się od numeru, który jest aktualnie w sprzedaży.

Krok 3. Wypełnienie formularza zamówienia
W formularzu zamówienia poprosimy Cię o podanie danych niezbędnych do realizacji transakcji, w tym danych koniecznych do rejestracji w serwisie. W przypadku pakietów zawierających prenumeratę drukowaną dodatkowo będziesz musiał podać dane dostawy wydań drukowanych.

Jeżeli chcesz otrzymać od nas fakturę, w formularzu zamówienia zaznacz checkbox „Chcę otrzymać fakturę”. Poprosimy Cię wówczas o podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury. Fakturę otrzymasz drogą elektroniczną na adres podany przy rejestracji. Możesz też wskazać inny adres e-mail, na który chcesz otrzymać fakturę.

Krok 4. Płatność
Po kliknięciu w przycisk „Zamów i zapłać” zostaniesz przeniesiony na stronę pośrednika płatności eCard S.A. Na tej stronie wybierzesz dogodny dla Ciebie sposób płatności, a następnie przejdziesz do strony swojego banku.

Ze wszystkich zasobów na Miesiecznik.murator.pl będziesz mógł korzystać po odnotowaniu przez nas płatności.

 

Rejestracja podczas składania zamówienia

Rejestracja w serwisie odbywa się w momencie składania zamówienia. Jest to pierwszy etap wypełniania formularza zamówienia. Aby założyć konto, powinieneś wypełnić pola: Twoje imię, adres e-mail oraz hasło, a także zaakceptować regulamin.

 

Rejestracja w serwisie

Jeżeli nie składasz zamówienia, a chcesz się zarejestrować w serwisie, możesz to zrobić przez wypełnienie formularza na stronie rejestracji. Aby założyć konto, powinieneś wypełnić pola: Twoje imię, adres e-mail oraz hasło, a także zaakceptować regulamin.

 

Logowanie w serwisie

Aby się zalogować, wejdź na stronę logowania i w odpowiednie pola formularza wpisz adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji przypomnienia hasła.

 

Przypomnienie hasła

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła do Miesiecznik.murator.pl, przejdź do strony odzyskiwania hasła. W formularzu wpisz adres e-mail, który podałeś przy rejestracji. Otrzymasz od nas wiadomość z przypomnieniem hasła.

Biuro Obsługi Klienta

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

tel . (22) 590 55 55

klienci@grupazpr.pl

Gwarancja bezpiecznej transakcji (karty kredytowe, e-przelewy).

Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności Formy płatności